home   |  disclaimer | sitemap
Makelaardij
 
woningaanbod woningaanbod
nieuwbouw nieuwbouw
te huur te huur
verkoop bij inschrijving verkoop bij inschrijving
bedrijfsonroerendgoed bedrijfsonroerendgoed
nieuw deze week nieuw deze week
taxaties taxaties
waardebepaling waardebepaling
inschrijving nieuwbouw inschrijving nieuwbouw
gratis zoekopdracht gratis zoekopdracht
energielabel energielabel
aankoopmakelaar aankoopmakelaar
inschrijving de Beleving inschrijving de Beleving

NVMfunda
 

Het Vaandel 2 A - Swifterbant

  
 


  Menu:
 
  • Omschrijving
  • Tekeningen
  • Printen
  • Hypotheek Berekening
  • Mail deze pagina naar vriend of bekende
  • Reageren of afspraak maken



  Meer informatie:
  Makelaardij Sinke Dronten
Tel: 0321-313774
info@sinkebv.nl
"Ook sterk in verzekeringen en hypotheken"

  Vraagprijs:
€ 339.000,- k.k.
 
Type: Vrijstaande woning

Aan de rand van Swifterbant, op een mooie vrije locatie staat deze zeer goed onderhouden vrijstaande woning met garage en bijkeuken. In 2008 zijn o.a. badkamer, toilet en keuken compleet vernieuwd, is het schilderwerk binnen gedaan en de CV ketel vervangen. De buitenkant van de woning is in het najaar 2009 compleet geschilderd. Kortom deze prachtige, luxe uitgevoerde woning is klaar om direct te betrekken!

De indeling is als volgt:

Begane grond:
Grote carport. Overdekte entree/ hal; volledig betegelde, moderne toiletruimte met hangend closet en fonteintje; trapopgang en meterkast. Riante straatgerichte woonkamer v.v. spachtelputz wanden en smaakvolle laminaatvloer met V-groef. Royale keuken in hoekopstelling met inbouwapparatuur (o.a. 5-pits gaskookplaat, combimagnetron, koelkast en vaatwasser XL ) en met Cosmostone werkblad welke extra is verdiept. Vloerverwarming in kamer, hal, keuken en bijkeuken. De bijkeuken met wasmachine en wasdroger aansluiting geeft toegang tot de verlengde garage met plavuizenvloer en ruime, vrij gelegen tuin rondom de woning.

1ste verdieping: Overloop; grote slaapkamer aan de voorzijde van de woning van ruim 27m²! (eenvoudig 2 kamers van te maken) Slaapkamer 2 is aan de achterzijde gesitueerd en met ca 15m² ook ruim te noemen. De in 2008 geheel vernieuwde, luxe badkamer is v.v. hangend closet, groot wastafelmeubel, doucheruimte met glazen deur en duoligbad welke beide zijn voorzien van luxe thermostaatkranen.

2de verdieping: Grote zolderverdieping met opstelling Vaillant HR-combiketel (bj. 2008) Mogelijkheid voor het realiseren van een extra slaapkamer.

Bijzonderheden: *Ruime vrijstaande woning op een vrije locatie met 2 parkeerplaatsen op eigen terrein *Zowel van binnen als buiten in perfecte staat *Bouwjaar 1995 *Perceel 456m²
Deze woning bezichtigen? Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee.

Aanvaarding: in overleg

  Terug
  • Makelaar Emmeloord

    T. 0527 616 551
  • Makelaar Dronten

    T. 0321 313 774
  • Makelaar Kampen

    T. 038 332 20 55
  • Makelaar Lelystad

    T. 0320 265 040
  • Makelaar Urk

    T. 0527 690 056
  • Makelaar Vollenhove

    T. 0527 241 763
  • Makelaar Zeewolde

    T. 036 522 50 62