Wichert-Jan Koopman

Hypotheekadviseur

w.j.koopman@sinkebv.nl
06 - 47035192
Dylan van Dijk

Commercieel medewerker

d.van.dijk@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
Heleen de Ruiter

Assistent Register Makelaar Taxateur

h.de.ruiter@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
Sylvia Plender

Assistent Register Makelaar Taxateur

s.plender@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
Alice van de Velde

Assistent Register Makelaar Taxateur

a.van.de.velde@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
Kim Post

Register Makelaar - Taxateur

k.post@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
06 - 22 94 26 24
Jeroen Hofstede

Directeur Sinke Kampen / Register Makelaar - Taxateur

j.hofstede@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
06 - 462 619 42