Damian Apeldoorn

Commercieel medewerker

d.apeldoorn@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
Michel de Grauw

Algemeen directeur Sinke - Heilbron Emmeloord - Lemmer

Ilse Van Marion
Ilse van Marion – van Arkel

Medewerkster RegioBank

i.vanmarion@sinkebv.nl
0527 - 24 17 63
Rik Dokter

Adviseur verzekeringen en hypotheken

r.dokter@sinkebv.nl
0320 - 26 50 40
06 - 20 58 53 28
Natascha IJzerman
Natascha IJzerman

Receptioniste - Telefoniste

receptie@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Dylan van Dijk

Commercieel medewerker

d.van.dijk@sinkebv.nl
0320 265 040
Leen Simonse

Register Makelaar - Taxateur

l.simonse@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06-20755400
Reinder Hummel
Reinder Hummel

Assistent Register Makelaar - Taxateur

r.hummel@sinkebv.nl
0321 - 313 774
Frouke Romkes-de Vries
Frouke Romkes-de Vries

Commercieel medewerkster makelaardij

f.romkes@sinkebv.nl
0321 - 313 774
Gretha Rensema

Medewerkster verzekeringen

g.rensema@sinkebv.nl
0321 - 313 774