Dylan van Dijk

Commercieel medewerker

d.van.dijk@sinkebv.nl
0320 265 040
Leen Simonse

Register Makelaar - Taxateur

l.simonse@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Reinder Hummel
Reinder Hummel

Assistent Register Makelaar - Taxateur

r.hummel@sinkebv.nl
0321 - 313 774
Frouke Romkes-de Vries
Frouke Romkes-de Vries

Commercieel medewerkster makelaardij

f.romkes@sinkebv.nl
0321 - 313 774
Gretha Rensema

Medewerkster verzekeringen

g.rensema@sinkebv.nl
0321 - 313 774
Harry Scholtens

Kandidaat Register Makelaar - Taxateur

h.scholtens@sinkebv.nl
0321 - 313 774
06 - 22 74 75 78
Oebele Krol

Medewerker verzekeringen

ob.krol@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Bert Dotinga

Adviseur Verzekeringen

b.dotinga@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 11323078
Mascha Gaal

Receptioniste - telefoniste

receptie@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Roy Visscher

Erkend Hypotheek Adviseur

r.visscher@sinkebv.nl
0527 - 24 17 63
06 - 52751454