Sinke Dronten

Dronten heeft een leuke mix van verschillende type woningen, niet gek dat de makelaardij in Dronten al jaren veel bezoekers trekt. Ook dit kantoor heeft een breed specialisme in de advisering over hypotheken en verzekeringen. Dagelijks werken onze medewerkers met veel enthousiasme om onze opdrachtgevers zo goed mogelijk te bedienen.

Adresgegevens

Sinke Dronten B.V.
De Rede 12
8251 EV  DRONTEN

Contactgegevens

KvK nummer: 39019564

BTW nummer: NL8043.37.883.B03

Frouke Romkes-de Vries
Frouke Romkes-de Vries

Commercieel medewerkster makelaardij

f.romkes@sinkebv.nl
0321 - 313 774
Gretha Rensema

Medewerkster verzekeringen

g.rensema@sinkebv.nl
0321 - 313 774
Harm Boer

Directeur Sinke Groep / Register Makelaar - Taxateur

h.boer@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 22 94 26 20
Harry Scholtens

Kandidaat Register Makelaar - Taxateur

h.scholtens@sinkebv.nl
0321 - 313 774
06 - 22 74 75 78
Reinder Hummel
Reinder Hummel

Assistent Register Makelaar - Taxateur

r.hummel@sinkebv.nl
0321 - 313 774
Wichert-Jan Koopman

Hypotheekadviseur

w.j.koopman@sinkebv.nl
06 - 470 351 92

Recent aanbod IN DRONTEN