Sinke Emmeloord

Sinke Emmeloord bestaat al sinds 1951 en is in Emmeloord als makelaardij begonnen. Al snel werden daar de diensten hypotheken en verzekeringen aan toegevoegd. Dagelijks werken onze medewerkers met veel enthousiasme om onze opdrachtgevers zo goed mogelijk te bedienen.

Adresgegevens

Sinke Emmeloord
De Deel 1A
8302 EJ EMMELOORD

Michel Goossens

Register Makelaar - Taxateur

m.goossens@sinkebv.nl
0527-616551
06 - 22 94 26 21
Leen Simonse

Register Makelaar - Taxateur

l.simonse@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06-20755400
Damian Apeldoorn

Commercieel medewerker

d.apeldoorn@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Natascha IJzerman

Commercieel medewerkster

receptie@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Harm Boer

Adviseur Sinke / Register Makelaar - Taxateur

h.boer@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 22 94 26 20
Tom Wiersma

Erkend Financieel Adviseur

t.wiersma@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 22 747 580
Pieter Quarré

Commercieel medewerker makelaardij

p.quarre@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Bert Dotinga

Adviseur Verzekeringen

b.dotinga@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 11323078
Ineke van Dorsser

Adviseur particulier

i.dorsser@sinkebv.nl
0527-616551
Steven Brands

Erkend Financieel Adviseur

s.brands@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 47 107 163
Jan de Witte

Binnendienstadviseur zakelijk

j.de.witte@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Anne-Marie Holstein

Register Makelaar - Taxateur

am.holstein@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 229 42 618

Recent aanbod IN EMMELOORD