Let op! Met ingang van 15 maart is ons adres:

Sinke Emmeloord
De Deel 1a
8302 EJ EMMELOORD


Sinke Emmeloord

Sinke Emmeloord bestaat al sinds 1970 en is in Emmeloord als makelaardij begonnen. Al snel werden daar de diensten hypotheken en verzekeringen aan toegevoegd. Dagelijks werken onze medewerkers met veel enthousiasme om onze opdrachtgevers zo goed mogelijk te bedienen.

Adresgegevens

Sinke Emmeloord
De Deel 22
8302 EK EMMELOORD

Anne-Marie Holstein

Register Makelaar - Taxateur

am.holstein@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 229 42 618
Bert Dotinga

Adviseur Verzekeringen

b.dotinga@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 11323078
Christa Loosman

Receptioniste - Telefoniste

receptie@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Grietje Schraal-van Slooten

Commercieel medewerkster makelaardij

g.schraal@sinkebv.nl
0527 - 69 00 56
Harm Boer

Directeur Sinke Groep / Register Makelaar - Taxateur

h.boer@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 22 94 26 20
Ineke van Dorsser

Medewerkster verzekeringen

i.dorsser@sinkebv.nl
0527-616551
Jan de Witte

Medewerker verzekeringen

j.de.witte@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Leen Simonse

Register Makelaar - Taxateur

l.simonse@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Mascha Gaal

Receptioniste - telefoniste

receptie@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Michel Goossens

Register Makelaar - Taxateur

m.goossens@sinkebv.nl
0527-616551
06 - 22 94 26 21
Mirella Holwerda

Medewerkster hypotheken

m.holwerda@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Oebele Krol

Medewerker verzekeringen

ob.krol@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Pieter Quarré

Commercieel medewerker makelaardij

p.quarre@sinkebv.nl
0527 - 616 551
Steven Brands

Erkend Financieel Adviseur

s.brands@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 47 107 163
Tom Wiersma

Erkend Financieel Adviseur

t.wiersma@sinkebv.nl
0527 - 616 551
06 - 22 747 580

Recent aanbod IN EMMELOORD