Sinke Kampen

Sinds 2007 is Sinke Kampen actief in de gemeente Kampen en de afgelopen jaren uitgegroeid tot een toonaangevend makelaarskantoor voor Kampen en IJsselmuiden met een heel divers aanbod in bestaande bouw maar ook actief bij veel nieuwbouwprojecten in de gemeente Kampen.

Ook dit kantoor heeft een breed specialisme in de advisering over hypotheken en verzekeringen. Dagelijks werken onze medewerkers met veel enthousiasme om onze opdrachtgevers zo goed mogelijk te bedienen.

Adresgegevens

Sinke Kampen B.V.
Meeuwenweg 2
8261 VZ  KAMPEN

Contactgegevens

KvK nummer: 05083784

Alice van de Velde

Assistent Register Makelaar Taxateur

a.van.de.velde@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
Dylan van Dijk

Commercieel medewerker

d.van.dijk@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
Heleen de Ruiter

Assistent Register Makelaar Taxateur

h.de.ruiter@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
06-194 249 63
Jeroen Hofstede

Directeur Sinke Kampen / Register Makelaar - Taxateur

j.hofstede@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
06 - 462 619 42
Sylvia Plender

Assistent Register Makelaar Taxateur

s.plender@sinkebv.nl
038 - 33 22 055
Wichert-Jan Koopman

Hypotheekadviseur

w.j.koopman@sinkebv.nl
06 - 470 351 92

Recent aanbod IN KAMPEN